Прегабалін від Silent Dreams

Kotygoroshko

Well-Known Member
Регистрация
9 Сен 2023
Сообщения
107
Репутация
9
Реакции
96
Баллы
432
Вітання. Навіщо записуєшся на таку речовину, якщо не знаєш, як її правильно вживати і дозування?
Трип сирий, описи ефектів мізерні, отримуєш заслужену репутацію.
Ще раз побачу запис на проби - мінусуватиму репутацію.
Silent Dreams Вам раджу уважніше вибирати тестерів, за правилами запис від 50 репутації, від халявників з 7 репутації іншого тріпу чекати не варто.
Назвіть адміна форуму, я з вами не згідний
Репорт за правилами
За халявщика вимагаю вибачень
 
Последнее редактирование:
B

BATOKAT

Позвіть адміна форуму, я з вами не згідний
Репорт по правилам
За халявщика вимагаю вибачень
репарации хай выплачивает ,ставь на счетчик ,котгорошко задели , всем пизда сворачиваем сервками ,удаляем хосты ливаем
 

Silent Dreams

♛ ELITE SHOP ♛
Shop Manager ™
Депозит 200$
Регистрация
2 Мар 2024
Сообщения
88
Репутация
16
Реакции
179
Баллы
432
Прочитал ветку полностью, отвечу сразу на всё в этом сообщении. Ну, основные вопросы опять про капсулы. Мне надоели уже эти догадки)
Не раз писал в теме, что капсулы приходят из Индии. Да, никакой ТМ нет, поскольку это просто чистый прегабалин с завода, который фасуется по капсулам. Абсолютно не понимаю, зачем их сравнивать по цвету с Лирикой или Габаной - никто не говорил, что это прегабалин под ТМ Лирика))
Вторая партия, которую я получил в капсулах немного другого, не голубого, а более синего цвета, это погоды не делает - прегабалин один и тот же. На счёт работает с двух-трёх-десяти - то посмотрите другие отзывы, людям вполне достаточно 3-х капсул, как и фирменно габаны/лирики.
Ну, и на счёт "репорта по правилам" я отписывал в своей теме уже. Это так не работает. Что написал тайминг/вес/толлер и всё - репорт готов. Посмотрите другие отзывы и всё поймёте.
 
B

BATOKAT

Прочитал ветку полностью, отвечу сразу на всё в этом сообщении. Ну, основные вопросы опять про капсулы. Мне надоели уже эти догадки)
Не раз писал в теме, что капсулы приходят из Индии. Да, никакой ТМ нет, поскольку это просто чистый прегабалин с завода, который фасуется по капсулам. Абсолютно не понимаю, зачем их сравнивать по цвету с Лирикой или Габаной - никто не говорил, что это прегабалин под ТМ Лирика))
Вторая партия, которую я получил в капсулах немного другого, не голубого, а более синего цвета, это погоды не делает - прегабалин один и тот же. На счёт работает с двух-трёх-десяти - то посмотрите другие отзывы, людям вполне достаточно 3-х капсул, как и фирменно габаны/лирики.
Ну, и на счёт "репорта по правилам" я отписывал в своей теме уже. Это так не работает. Что написал тайминг/вес/толлер и всё - репорт готов. Посмотрите другие отзывы и всё поймёте.
Бро твои дела по сути. НУ а когда они приехали давно?
 

Kotygoroshko

Well-Known Member
Регистрация
9 Сен 2023
Сообщения
107
Репутация
9
Реакции
96
Баллы
432
Прочитав гілку повністю, відповім одразу на все в цьому повідомленні. Основні питання знову про капсули. Мені набридли вже ці здогади)
Неодноразово писав у темі, що капсули приходять з Індії. Так, ніякої ТМ немає, оскільки це просто чистий прегабалін із заводу, який фасується по капсулах. Абсолютно не розумію, навіщо їх порівнювати за кольором із Лірикою чи Габаною - ніхто не казав, що це прегабалін під ТМ Лірика))
Друга партія, яку я отримав у капсулах трохи іншого, не блакитного, а більш синього кольору, це погоди не робить – прегабалін один і той самий. На рахунок працює з двох-трьох-десяти - подивіться інші відгуки, людям цілком достатньо 3-х капсул, як і фірмово габани/лірики.
Ну, і щодо "репорту за правилами" я відписував у своїй темі вже. Це так не працює. Що написав таймінг/вага/толер і все – репорт готовий. Перегляньте інші відгуки і все зрозумієте.
Прегабалін вживають люди, на опіатній абстенції.
А для кайфу його не має змісти вживати - я це побачив при тестуванні , про що і написав.
Ваш товар по таким цінам - це знахідка для них, вони вживають по 1-2 грами в день.
Якщо він нормальної якості, і ви продаєте його нижче аптеки - то вам честь та хвала
 

Kotygoroshko

Well-Known Member
Регистрация
9 Сен 2023
Сообщения
107
Репутация
9
Реакции
96
Баллы
432
МужикHandshake. Справедливо. Я уже думал сам кого то звать из взрослых сюда. Шоб посмотрели что происходит.
А що ви розумієте під словом дорослий ?
Позвіть адміна форуму, його ж форум, його правила, хай скаже своє слово
 

Подозрительная Сова

OFF! OFF! OFF!
Злой Бро
Мес†ный
Регистрация
24 Ноя 2015
Сообщения
17.788
Репутация
10.519
Реакции
38.649
Баллы
2.532
Вещества
Only weed
Нік продавця Silent Dreams https://bigbro.cc/members/37566/
Вага – 30 таблеток
Характеристики - м/38/187/100
4 пункт - стаж вживання речовини - прегабалін не вживав
Дозування – 2 табл. по 220 мг
Інші речовини - шш, ДМА
Таймінг
00-00 – дві по 220 мг
01 - 30 - почала відчуватися дія, поступово настрій стає такий піднесений.
02 - 00 - якась легкість, веселість, стан типу трохи випив алкоголю
02 -30 - ноги наче слухаються, але шатає, коли ходиш. Ліг, тіло розслаблене тіло, м'яке, свідомість трохи у тумані. Зайшов почитати форум, новини. Інформація сприймається нормально.
04 -00 - останній час, який записав, потім вирубував у сон
Прокинувся вранці з трохи тривожним відчуттям
Висновки -
Якість отриманого пробника - як прегабалін
Спілкування з продавцем - коротко і по суті
Якість стелсу – звичайна посилка, підозри не визиває.
Тривалість видачі пробника - у четвер дані, в суботу посилка отримана
Вага - відповідає заявленому
Не ну ты силач однозначно
 
Сверху Снизу