Аш невериться ,Бразы Я муж))))

Vampir

GRAF
Мес†ный
FLOOD
«философ»
Регистрация
23 Апр 2017
Сообщения
11.997
Репутация
2.260
Реакции
13.679
Баллы
2.532
Я тут сижу , потею как ублюдок, смс-очка к смс-очке, по копеечке по зёрнышку, еще и на державній мові, а тут такая поебота:mad:
Ну тебя ведь никто не заставляет на державній общаться
 

Simple Man

Well-Known Member
Регистрация
18 Май 2020
Сообщения
1.087
Репутация
169
Реакции
1.161
Баллы
2.532
В общем фигня случается.. А "здесь" вроде праздник :wink:
 

Lena Ly

I 💚 GSU
Мес†ная
Support
Sister
Регистрация
19 Фев 2021
Сообщения
4.847
Репутация
4.363
Реакции
9.584
Баллы
2.563
Я тут сижу , потею как ублюдок, смс-очка к смс-очке, по копеечке по зёрнышку, еще и на державній мові, а тут такая поебота:mad:
В мене взагалі аккаунт відлетів. На новий мені перенесли репутацію, трішки дали реакцій та поставили, що в мене тільки 500 повідомлень. А репутаціі дали трішки більше, ніж було. Хоть щось)
А мене реакцій було багато, вже в топ 5 входила по форуму 🥹
 

Lt. ALDO RAINE

Команда форума
Модератор
Мес†ный
Регистрация
15 Мар 2020
Сообщения
10.804
Репутация
1.061
Реакции
18.263
Баллы
2.532
Ну тебя ведь никто не заставляет на державній общаться
Я помітив і це 100% працює, весь день спілкуюсь навіть тут так і в житті на автоматі вже починаю одразу на Українській
Зазвичай тілько на роботі спілкуюсь Українською, вдома на російській, а коли увесь день пишеш смс так, в голові кожного разу промовляєш і допомагає вільно потім спілкуватись в житті
 

Vampir

GRAF
Мес†ный
FLOOD
«философ»
Регистрация
23 Апр 2017
Сообщения
11.997
Репутация
2.260
Реакции
13.679
Баллы
2.532
В мене взагалі аккаунт відлетів. На новий мені перенесли репутацію, трішки дали реакцій та поставили, що в мене тільки 500 повідомлень. А репутаціі дали трішки більше, ніж було. Хоть щось)
А мене реакцій було багато, вже в топ 5 входила по форуму 🥹
Ого а как аккаунт отлетел? И как количество смс/репы/лайков узнали сколько было?
 

Vampir

GRAF
Мес†ный
FLOOD
«философ»
Регистрация
23 Апр 2017
Сообщения
11.997
Репутация
2.260
Реакции
13.679
Баллы
2.532
Я помітив і це 100% працює, весь день спілкуюсь навіть тут так і в житті на автоматі вже починаю одразу на Українській
Зазвичай тілько на роботі спілкуюсь Українською, вдома на російській, а коли увесь день пишеш смс так, в голові кожного разу промовляєш і допомагає вільно потім спілкуватись в житті
Не плохо
 

Lena Ly

I 💚 GSU
Мес†ная
Support
Sister
Регистрация
19 Фев 2021
Сообщения
4.847
Репутация
4.363
Реакции
9.584
Баллы
2.563
Я помітив і це 100% працює, весь день спілкуюсь навіть тут так і в житті на автоматі вже починаю одразу на Українській
Зазвичай тілько на роботі спілкуюсь Українською, вдома на російській, а коли увесь день пишеш смс так, в голові кожного разу промовляєш і допомагає вільно потім спілкуватись в житті
Я ж на Западній зараз, в чатах спілкуюсь тільки солов’їною, теж звичка з’явилась писати українською. Та це навіть кайфово. Кажуть, що люди, які вільно спілкуються двома або більше мовами дуже гнучки та адаптивні до будь-яких ситуацій. Так що в нас в усіх є суперсила 💪🏼
 

Vampir

GRAF
Мес†ный
FLOOD
«философ»
Регистрация
23 Апр 2017
Сообщения
11.997
Репутация
2.260
Реакции
13.679
Баллы
2.532
В мене взагалі аккаунт відлетів. На новий мені перенесли репутацію, трішки дали реакцій та поставили, що в мене тільки 500 повідомлень. А репутаціі дали трішки більше, ніж було. Хоть щось)
А мене реакцій було багато, вже в топ 5 входила по форуму 🥹
А и как топ сейчас посмотреть? Я что-то найти его не могу
 

Lena Ly

I 💚 GSU
Мес†ная
Support
Sister
Регистрация
19 Фев 2021
Сообщения
4.847
Репутация
4.363
Реакции
9.584
Баллы
2.563
Ого а как аккаунт отлетел? И как количество смс/репы/лайков узнали сколько было?
Если помнишь, у форума были серьезные технические работы и тогда Сова предупреждал всех поскринить свои аккаунты на случай, если они отлетят. Вот мой и отлетел. По скриншоту сделали новый акк и накинули туда циферок немного и ленты оставили. Я, выходит, местная, хотя регистрация стоит 2021, но по факту она 2018го была
 

Vampir

GRAF
Мес†ный
FLOOD
«философ»
Регистрация
23 Апр 2017
Сообщения
11.997
Репутация
2.260
Реакции
13.679
Баллы
2.532
Если помнишь, у форума были серьезные технические работы и тогда Сова предупреждал всех поскринить свои аккаунты на случай, если они отлетят. Вот мой и отлетел. По скриншоту сделали новый акк и накинули туда циферок немного и ленты оставили. Я, выходит, местная, хотя регистрация стоит 2021, но по факту она 2018го была
А, да-да, помню дело. Ну тогда я помню где топ пользователей был, по смс/лайкам. А сейчас только с репой остался
 

Lt. ALDO RAINE

Команда форума
Модератор
Мес†ный
Регистрация
15 Мар 2020
Сообщения
10.804
Репутация
1.061
Реакции
18.263
Баллы
2.532
Я ж на Западній зараз, в чатах спілкуюсь тільки солов’їною, теж звичка з’явилась писати українською. Та це навіть кайфово. Кажуть, що люди, які вільно спілкуються двома або більше мовами дуже гнучки та адаптивні до будь-яких ситуацій. Так що в нас в усіх є суперсила 💪🏼
Коли українською пишу, трішки довше виходить, але якось навіть у голові звучить як «солов’їна» і взагалі коли на державній в житті спілкуюсь, розмова така спокійна, наголоси такі чудові, дуже гарно виходить
А на російській як начеб то 0.05 амфу вїбав ___))))
 

Lena Ly

I 💚 GSU
Мес†ная
Support
Sister
Регистрация
19 Фев 2021
Сообщения
4.847
Репутация
4.363
Реакции
9.584
Баллы
2.563
Коли українською пишу, трішки довше виходить, але якось навіть у голові звучить як «солов’їна» і взагалі коли на державній в житті спілкуюсь, розмова така спокійна, наголоси такі чудові, дуже гарно виходить
А на російській як начеб то 0.05 амфу вїбав ___))))
Є такий прикол) на мові я така вся культурна 😂 Відчуваю себе наче вчителька
 

Lt. ALDO RAINE

Команда форума
Модератор
Мес†ный
Регистрация
15 Мар 2020
Сообщения
10.804
Репутация
1.061
Реакции
18.263
Баллы
2.532
Є такий прикол) на мові я така вся культурна 😂 Відчуваю себе наче вчителька
Так-так, прям у яблучко
Я на роботі коли з людьми спілкуюсь, завжди починаю з української і бачу та чую як вони трішки бентежаться, бо їм не зручно і починають по одному слову обережно будувати речення )
 

Simple Man

Well-Known Member
Регистрация
18 Май 2020
Сообщения
1.087
Репутация
169
Реакции
1.161
Баллы
2.532
Є такий прикол) на мові я така вся культурна 😂 Відчуваю себе наче вчителька
это всё, потому что украинцы не русские ) Сам в жизни начал перестраиваться, но на это надо много времени и общения, думаю я всё таки по старому
 

Lt. ALDO RAINE

Команда форума
Модератор
Мес†ный
Регистрация
15 Мар 2020
Сообщения
10.804
Репутация
1.061
Реакции
18.263
Баллы
2.532
это всё, потому что украинцы не русские ) Сам в жизни начал перестраиваться, но на это надо много времени и общения, думаю я всё таки по старому
Я ніколи не спілкувався українською , звичайно ж розумів все.
Друже, за тиждень спілкування з клієнтами на роботі на всі життєві теми + якщо додати правопис та «вдома» за тиждень результат тебе вразить
Я зараз на конф колах по роботі, можу втерти носа тим хто з центральної/західної , бо в них присутні неправильні наголоси , або ж західній акцент, а я «балакаю» чітко, бо для мене це як нова мова і ще немає поганих звичок/слів паразитів
Бо на російській оце ось «тіпо» і «корочє» дуже заважають
 

Simple Man

Well-Known Member
Регистрация
18 Май 2020
Сообщения
1.087
Репутация
169
Реакции
1.161
Баллы
2.532
Я ніколи не спілкувався українською , звичайно ж розумів все.
Друже, за тиждень спілкування з клієнтами на роботі на всі життєві теми + якщо додати правопис та «вдома» за тиждень результат тебе вразить
Я зараз на конф колах по роботі, можу втерти носа тим хто з центральної/західної , бо в них присутні неправильні наголоси , або ж західній акцент, а я «балакаю» чітко, бо для мене це як нова мова і ще немає поганих звичок/слів паразитів
Бо на російській оце ось «тіпо» і «корочє» дуже заважають
я ж не спорю, у меня просто нет такого опыта
 

Lena Ly

I 💚 GSU
Мес†ная
Support
Sister
Регистрация
19 Фев 2021
Сообщения
4.847
Репутация
4.363
Реакции
9.584
Баллы
2.563
Так-так, прям у яблучко
Я на роботі коли з людьми спілкуюсь, завжди починаю з української і бачу та чую як вони трішки бентежаться, бо їм не зручно і починають по одному слову обережно будувати речення )
Я спочатку тупо як Азіров була)) але мені завжди робили компліменті за мої старання 🥰

зараз навіть реп українською можу😂
 

Lt. ALDO RAINE

Команда форума
Модератор
Мес†ный
Регистрация
15 Мар 2020
Сообщения
10.804
Репутация
1.061
Реакции
18.263
Баллы
2.532
Я спочатку тупо як Азіров була)) але мені завжди робили компліменті за мої старання 🥰

зараз навіть реп українською можу😂
Всі ми Азірови іноді, я буває такі прості слова українські забуваю, жах)
 
Сверху Снизу