Info Не используйте НП

MAN4FUN

ВАДЯ НОЙ
Мес†ный
Регистрация
8 Сен 2021
Сообщения
8.779
Репутация
433
Реакции
4.959
Баллы
2.532
Доброго дня/вечора, цікавлять такі моменти по роботі Нової пошти:
1)якщо я замовив на поштомат , допустимо мене злили/дізнались якимось іншим методом і я не хочу забирати посилку, то чи робитимуть менти спробу найти мене по моїх особистих даних? Чи нова пошта надасть інформацію в які ще місця мені приходили посилки?
2)якщо я вирішив зробити доставку на e-sim і для відправки вказав своє несправжнє імʼя то чи є якісь варіанти ментам дізнатись мої справжні дані?
3)ну і таке загальне, поділіться хто які правила сам для себе зробив щоб безпечніше забирати стаф. Можна в пп.
не парся Бро.
А много заказал?

Слыхал пару недель назад 5кг амфа с почтомата достовали.
 

Ormor

Well-Known Member
Регистрация
25 Фев 2024
Сообщения
104
Репутация
2
Реакции
69
Баллы
432
не парся Бро.
А много заказал?

Слыхал пару недель назад 5кг амфа с почтомата достовали.
Ні, зараз нічого не висить на доставці. Хочу максимально дізнатись які зараз схеми в ментів, або як грамотно в 2024 забирати посилку
 

Ormor

Well-Known Member
Регистрация
25 Фев 2024
Сообщения
104
Репутация
2
Реакции
69
Баллы
432
Короче просто не буду забирать. А если найдут что-то , пусть себе забирают , дарю
І як все склалось? В мене схоже питання виникло, от умовно відчув шо шось не так і не хочу забирати посилку, яка на мої справжні дані. Тоді як буде все розвиватись? Ментам треба фактичне затримання і розпаковка при них чи вони , на приклад, можуть не полінитись і коли ти будеш отримувати якусь іншу посилку заставити також посилку зі стафом скрити? Тут би бажано хоч один працівник НП був, впевнений багато цікавого би розказав
 

usjr

Марсианин)
Регистрация
14 Май 2023
Сообщения
6.700
Репутация
202
Реакции
7.579
Баллы
2.532
Вещества
Ганджубас
І як все склалось? В мене схоже питання виникло, от умовно відчув шо шось не так і не хочу забирати посилку, яка на мої справжні дані. Тоді як буде все розвиватись? Ментам треба фактичне затримання і розпаковка при них чи вони , на приклад, можуть не полінитись і коли ти будеш отримувати якусь іншу посилку заставити також посилку зі стафом скрити? Тут би бажано хоч один працівник НП був, впевнений багато цікавого би розказав
я покупал симку и регистрировал акк на нп на левые данные, если не хочешь забирать....то как они тебя вычислят? даже если нп даст мусорам твои левые данные
 

Ormor

Well-Known Member
Регистрация
25 Фев 2024
Сообщения
104
Репутация
2
Реакции
69
Баллы
432
я покупал симку и регистрировал акк на нп на левые данные, если не хочешь забирать....то как они тебя вычислят? даже если нп даст мусорам твои левые данные
Тут цікавий момент. Зараз часто зустрічаю оплата криптою, покупкою лотів і тд, і це не йде через термінал (може я шось не знаю) а через банківську карту. Тоді відповідно чи буде це моментом для ментів щоб ʼближче зі мною познайомитисьʼ? І ще один важливий момент, допустимо прийняли з посилкою на лєве імʼя, тоді крім статті за речовину, стаття за фальсифікацію даних
 

Ormor

Well-Known Member
Регистрация
25 Фев 2024
Сообщения
104
Репутация
2
Реакции
69
Баллы
432
ну что с почином)
село в пригороде Киева
приняли вчера на почтомате
опера в гражданке....вид и речь как у бандитов....
от почтомата до подьезда метров 40
забираю посылку шиш 2грамма...начинаю быстро идти к подьезду...
слышу мужчина стойте....ага ....бегу к подьезду открываю дверь ....и забежав в подьезд тяну дверь на себя
магнит не срабатывает а снаружи мусор рвет двери.....чуть я протупил....нужно было держать дверь до закрытия)))
забежали в подьезд...под руки и вывели во двор на лавочку
на вопрос что в посылке, сейчас уже понимаю, нужно было говорить не знаю...
сказал 2 грамма шиш
вызвали полицию, те оформили 309ч1, под камеру с понятыми вскрыли посылку
отвезли в райотдел, мин 30 бумажной волокиты....и отпустили, сказали позвонят....

будьте бдительны и аккуратны)))
Know that feeling bro
 

Ormor

Well-Known Member
Регистрация
25 Фев 2024
Сообщения
104
Репутация
2
Реакции
69
Баллы
432
Не могу понять как они понимают, что забрали имена ту посылку которую они пасут. С далека ж не видно какая коморка открывается
Та ладно Вам, 20 попередніх сторінок обговорювали шо менти і НП хороші подружки) якщо є взаємодія на рівні структурних моментів, то таке як ʼпоняти серед сотень людей саме тебе треба крутитиʼ взагалі само собою розуміється.
 

Ormor

Well-Known Member
Регистрация
25 Фев 2024
Сообщения
104
Репутация
2
Реакции
69
Баллы
432
я когда получаю, не закрываю дверцу почтомата.....а в приложении кнопку посылку получил нажимаю дома
они тормозят всех кто забирал посылки....
у меня прям несколько раз спросили закрывал ли я дверцу в почтомате
Воу, оце дуууууже важливий момент. Не знав про це
 
  • Мне нравится
Реакции: usjr

Flint777

Йо-хо-хо, и бутылка рому! Кокос мне в нос!
Регистрация
29 Июл 2023
Сообщения
834
Репутация
67
Реакции
818
Баллы
532
Вещества
Крепкий Карибский РОМ и Чистый Колумбийский КОКС - ароматную Шишку мне в крышку!!!

Flint777

Йо-хо-хо, и бутылка рому! Кокос мне в нос!
Регистрация
29 Июл 2023
Сообщения
834
Репутация
67
Реакции
818
Баллы
532
Вещества
Крепкий Карибский РОМ и Чистый Колумбийский КОКС - ароматную Шишку мне в крышку!!!
Ещё момент... Проверяют мобильн белефон... Это самое главное вещественное доказательство. Мой уже третью неделю как га экспертизе...
Переписки там не будет
(её мило предоставил Шарик!!!
Вот с оплатой я налажал... Моя карта там свет дала....
Во это мимо.
А так я думал там внутри одеколон!!!
До последнего момента и
Следствию нужна доказательная база
А именно переписка. И плата...
Мне же может перейти посылка я её заберу внутри палево... А я ебу чьё оно!!!
Почему забрал? Кто? отправил?
Да Вася один. Я ранее сто то заказал
Не было наличия... О чудо я сам на доугое расчитовал.... Поменял. Подарили!!!появился я думал это та вешь... Забрал на радостяха тут подстава!!!
Доказать слова свои!!! Да не помню давненько я уже и не надеяться получить тут вещь забыл почти Думал она совесть проснулась у клгото.... а вы туда палево кинули... ¿

Шр за беспредел !!!
Адвоката
Люди обижают подстава!!!

Главное оплата не своей картой или как вы там мутите платите
и заказ (ДРУГИМ устройством и номером не ведущем квам. Дажетв телефонной книге,..
И в отделение смело иди походон на три раёна!!! не парься! не мерзни у бесдушноящика;
А то что на корьке имя твоё!!!
ДА ПОХя щяс и вам таких же навысылаю!!!



Вот
 

Dipsy Skank

Ввожу CAPTCHA
Мес†ный
Регистрация
22 Авг 2018
Сообщения
7.127
Репутация
709
Реакции
5.724
Баллы
2.532
Ещё момент... Проверяют мобильн белефон... Это самое главное вещественное доказательство. Мой уже третью неделю как га экспертизе...
Переписки там не будет
(её мило предоставил Шарик!!!
Вот с оплатой я налажал... Моя карта там свет дала....
Во это мимо.
А так я думал там внутри одеколон!!!
До последнего момента и
Следствию нужна доказательная база
А именно переписка. И плата...
Мне же может перейти посылка я её заберу внутри палево... А я ебу чьё оно!!!
Почему забрал? Кто? отправил?
Да Вася один. Я ранее сто то заказал
Не было наличия... О чудо я сам на доугое расчитовал.... Поменял. Подарили!!!появился я думал это та вешь... Забрал на радостяха тут подстава!!!
Доказать слова свои!!! Да не помню давненько я уже и не надеяться получить тут вещь забыл почти Думал она совесть проснулась у клгото.... а вы туда палево кинули... ¿

Шр за беспредел !!!
Адвоката
Люди обижают подстава!!!

Главное оплата не своей картой или как вы там мутите платите
и заказ (ДРУГИМ устройством и номером не ведущем квам. Дажетв телефонной книге,..
И в отделение смело иди походон на три раёна!!! не парься! не мерзни у бесдушноящика;
А то что на корьке имя твоё!!!
ДА ПОХя щяс и вам таких же навысылаю!!!



Вот
Ага если бы это так работало) начитались своих пабликов анонимностей
Просто так вьеб не происходит
Мы не на побережье что б вместо одеколона, на почту пришли наркотики) нихуя ) конечно плохо что зачастую шопы стелс не палят, мол несёшь посылку а кроме того что там ПАВ знать не знаешь
 

Flint777

Йо-хо-хо, и бутылка рому! Кокос мне в нос!
Регистрация
29 Июл 2023
Сообщения
834
Репутация
67
Реакции
818
Баллы
532
Вещества
Крепкий Карибский РОМ и Чистый Колумбийский КОКС - ароматную Шишку мне в крышку!!!
і коли ти будеш отримувати якусь іншу посилку заставити також посилку зі стафом скрити? Тут би бажано хоч один працівник НП був, впевнений багато цікавого би розказав
[/QUOTE]

Заставить тебя никто не может физической силой
Хитрость обман да... Лох ты
Вот шантаж иди провокация
Это адвокату карта...
Сделай пепеадресацию на край света... Пусть туда же и хвост едет!!!

Вот

Допустим есть один красавчик моряк... Допустим расскажет и тут же утонет.!!!
договор о неразглашении подписывает
Цифры штрафа оооогооошные! Пост индийская торговая компания это тебе малыш не цацки пецки...
Там столько всегоиза фирмой ты и не представляешь!!

Таких умников как ты!
И ловчее и хитрее!!!
Их по иметь питались! И получалось
Отдел контроля над отделом контроля!!! Работает как часы!!!
Камерами утыквно все даже гальюны!
Их имеют они крепчают!!!
Эти ребята учится на всех ошибках
Никто там работал лишнего не ляпнет

Мертвец надёжно хранит тайну!!!!
 

Flint777

Йо-хо-хо, и бутылка рому! Кокос мне в нос!
Регистрация
29 Июл 2023
Сообщения
834
Репутация
67
Реакции
818
Баллы
532
Вещества
Крепкий Карибский РОМ и Чистый Колумбийский КОКС - ароматную Шишку мне в крышку!!!
Ага если бы это так работало) начитались своих пабликов анонимностей
Просто так вьеб не происходит
Мы не на побережье что б вместо одеколона, на почту пришли наркотики) нихуя ) конечно плохо что зачастую шопы стелс не палят, мол несёшь посылку а кроме того что там ПАВ знать не знаешь


Ну в руках посылка! Запечатана.
Думал одеколон!
Забрал не поверил спешу.
Ты под камерами в отделении и радом с ним..
Распечали при понятых на камеру! Там конфет Жменя...
Одна не с лекером!!! А я ебу! Сам в
шоке. Адвоката рот на замок
Подстава беспредел не моё...
Доказуйте!
 

Ormor

Well-Known Member
Регистрация
25 Фев 2024
Сообщения
104
Репутация
2
Реакции
69
Баллы
432
Ещё момент... Проверяют мобильн белефон... Это самое главное вещественное доказательство. Мой уже третью неделю как га экспертизе...
Переписки там не будет
(её мило предоставил Шарик!!!
Вот с оплатой я налажал... Моя карта там свет дала....
Во это мимо.
А так я думал там внутри одеколон!!!
До последнего момента и
Следствию нужна доказательная база
А именно переписка. И плата...
Мне же может перейти посылка я её заберу внутри палево... А я ебу чьё оно!!!
Почему забрал? Кто? отправил?
Да Вася один. Я ранее сто то заказал
Не было наличия... О чудо я сам на доугое расчитовал.... Поменял. Подарили!!!появился я думал это та вешь... Забрал на радостяха тут подстава!!!
Доказать слова свои!!! Да не помню давненько я уже и не надеяться получить тут вещь забыл почти Думал она совесть проснулась у клгото.... а вы туда палево кинули... ¿

Шр за беспредел !!!
Адвоката
Люди обижают подстава!!!

Главное оплата не своей картой или как вы там мутите платите
и заказ (ДРУГИМ устройством и номером не ведущем квам. Дажетв телефонной книге,..
И в отделение смело иди походон на три раёна!!! не парься! не мерзни у бесдушноящика;
А то что на корьке имя твоё!!!
ДА ПОХя щяс и вам таких же навысылаю!!!



Вот
Теж був момент, що забрали телефон, а сталось минулого року у прифронтовій зоні, то блять казали на тиждень телефон беруть, а взяли на місяць.і блять місяць придумуєш рідним вдома відмазку чо ти без телефона, хуйня. Тому плюсую, на такі діла завжди інший телефон, інша сімка, щоб можна було не паритись, що без робочого телефону залишишся.
 

Ormor

Well-Known Member
Регистрация
25 Фев 2024
Сообщения
104
Репутация
2
Реакции
69
Баллы
432
Рибята, ану будь ласка покроково поясніть мені неопитному як краще зробити e-sim, щоб максимально цифровий слід не лишати і взагалі хуй як звʼяжеш з моїми справжніми даними, буду вдячний
 

usjr

Марсианин)
Регистрация
14 Май 2023
Сообщения
6.700
Репутация
202
Реакции
7.579
Баллы
2.532
Вещества
Ганджубас
Теж був момент, що забрали телефон, а сталось минулого року у прифронтовій зоні, то блять казали на тиждень телефон беруть, а взяли на місяць.і блять місяць придумуєш рідним вдома відмазку чо ти без телефона, хуйня. Тому плюсую, на такі діла завжди інший телефон, інша сімка, щоб можна було не паритись, що без робочого телефону залишишся.
в трубке самсунг есть защищёная папка....шикарная функция
у меня кстати тел не смотрели....
возможно потому, что я сказал что в посылке....
 

Ormor

Well-Known Member
Регистрация
25 Фев 2024
Сообщения
104
Репутация
2
Реакции
69
Баллы
432
До речі цікавий момент який мене трохи напряг і я вже подумав , що наша поліція справді чуть лі не CSI Маямі. Коли приймали, говорив з опером на перекурі, то він сам сказав в якому я шопі замовляв, де щас власники цього гора находяться і звідки ведуть бізнес. Даже сказав платформу на якій я цей шоп найшов (хоча я там не зареєстрований) і в якій криптовалюті оплата була. Настрашився, що вони прям в інтернеті мене пасли якось. А потім почитав трохи форуми і поняв, що це просто вйобаний шоп скоріш за все, ну або прийняли курʼєра і дохуя адресів злились
 

Ormor

Well-Known Member
Регистрация
25 Фев 2024
Сообщения
104
Репутация
2
Реакции
69
Баллы
432
в трубке самсунг есть защищёная папка....шикарная функция
у меня кстати тел не смотрели....
возможно потому, что я сказал что в посылке....
Ну мені получилось трошки знизити планку шуміхи за той рахунок, що ксан це мед.препарат, а в мене бувають трабли з тривогою і сном, тому я тіпа взагалі думав, що мені 10т в блістері прийде, і вот мол подивіться в інтернеті то не наркотік то аптека для тривожних людей. Хуй воно звісно мусорів переконало, але принаймні в колективі репутацію трохи відбілив. Коротше, втратив дохуя грошів, зловив на протязі 4 місяця десяток панічних атак і безсонних ночей, бо ксан не проходить як шш, це вже кримінал з відкриттям справи, а воно мені нахуй не нужно. Вот тільки прикол в тому, що я після того ще декілька раз пробував той ксан купити, як не швир то ше якась хуйня, потім купив в шопі artifex і…і охуїв що ксан має сенс або коли пизда біда з головою себе вирівняти, або якщо депресивні стани пропити курсом в 14 днів по 1т зранку, тоді воно пролонгований ефект дає.
 

Ormor

Well-Known Member
Регистрация
25 Фев 2024
Сообщения
104
Репутация
2
Реакции
69
Баллы
432
і коли ти будеш отримувати якусь іншу посилку заставити також посилку зі стафом скрити? Тут би бажано хоч один працівник НП був, впевнений багато цікавого би розказав

Заставить тебя никто не может физической силой
Хитрость обман да... Лох ты
Вот шантаж иди провокация
Это адвокату карта...
Сделай пепеадресацию на край света... Пусть туда же и хвост едет!!!

Вот

Допустим есть один красавчик моряк... Допустим расскажет и тут же утонет.!!!
договор о неразглашении подписывает
Цифры штрафа оооогооошные! Пост индийская торговая компания это тебе малыш не цацки пецки...
Там столько всегоиза фирмой ты и не представляешь!!

Таких умников как ты!
И ловчее и хитрее!!!
Их по иметь питались! И получалось
Отдел контроля над отделом контроля!!! Работает как часы!!!
Камерами утыквно все даже гальюны!
Их имеют они крепчают!!!
Эти ребята учится на всех ошибках
Никто там работал лишнего не ляпнет

Мертвец надёжно хранит тайну!!!!
[/QUOTE]
Як не крути, якщо все ж довелось через пошту брати, то тільки поштомат, тільки лєвий номер, лєві дані і це все на лєвому телкфоні. Свій норм тел при собі не мати. Мати терпіння і тактику, менти шо очікують? Шо пасажиру світанула смс про прибуття, і він хоть в тапках і шортах в січні побіжить брати стаф, з бігаючими очима, озираючись і з руками які трясуться щоб забрати тіпа шо? Джинси? Лампочку? А якщо грамотно, то як писала продумана людина вище, треба почекати дня 3, прогулятись, подивитись які тачки стоять, звідки можуть виїхати/вийти, одразу мати заготовлену легенду, можна на той же поштомат заказати будь-що легальне крім стафу, коротше, тут як не крути , якщо не хочеш зробити максимум того, що тебе може убезпечити , то це тупо розраховувати на божу ласку і зорі на небі.
 

Кing

from space
Мес†ный
Регистрация
25 Май 2018
Сообщения
49.886
Репутация
2.629
Реакции
39.654
Баллы
2.532
Вещества
BlessYoTrap’s weed
в трубке самсунг есть защищёная папка....шикарная функция
у меня кстати тел не смотрели....
возможно потому, что я сказал что в посылке....
Пару г шиш забирал надеюсь, ничего существенного?
 

Sepultura_North

Мес†ный
Добрый бро
Верный
Регистрация
24 Июл 2017
Сообщения
3.568
Репутация
750
Реакции
4.516
Баллы
2.532
  • Мне нравится
Реакции: usjr
Сверху Снизу