Посоветуйте пожалуйста качественные шопы в Киеве

ЖеняДжа

Peace & Jah
Исследователь натуры
Мес†ный
Добрый бро
Регистрация
18 Май 2021
Сообщения
7.062
Репутация
1.023
Реакции
11.270
Баллы
2.532
Вещества
План, трава, дурь, конопля, ганджа, драп, каннабис, маруха, анаша, растения, конопелька, зелёнка, марихуана, зеленая отрава, мэриджейн, шишка, голова, ганджубас, башатумнай, бошки, гарик, жареха, молоко и шмаль

zyronyy

Member
Регистрация
20 Июн 2023
Сообщения
16
Репутация
6
Реакции
20
Баллы
232
yea seems like this. Nobody have a contact for me who are trustfully? Well i don't know what to do. Can i do something with his card to get the money back or something? so the man in the pn was the same maybe in telegram who ripped me? admins may ban him?

так, схоже на це. Ніхто не має для мене контакту, хто довіряє? Ну я не знаю що робити. Чи можу я щось зробити з його карткою, щоб повернути гроші чи щось таке? значить чоловік в пн був той самий може в телеграмі який мене порвав? адміни можуть його забанити?


sry for bad translation
 

Кing

from space
Мес†ный
Регистрация
25 Май 2018
Сообщения
49.855
Репутация
2.627
Реакции
39.625
Баллы
2.532
Вещества
BlessYoTrap’s weed
Someone have please a trustworthy contact? i need the subs badly because of many pain. now i got ripped 5000 uah. i could cry. Why they do this?

У когось є надійний контакт? мені дуже потрібні субтитри через багато болю. зараз у мене зірвали 5000 грн. я міг плакати. Чому вони це роблять?
Потому что покупать можно исключительно в проверенных местах. Доверять кому-то не вариант..
 

Кing

from space
Мес†ный
Регистрация
25 Май 2018
Сообщения
49.855
Репутация
2.627
Реакции
39.625
Баллы
2.532
Вещества
BlessYoTrap’s weed

Кing

from space
Мес†ный
Регистрация
25 Май 2018
Сообщения
49.855
Репутация
2.627
Реакции
39.625
Баллы
2.532
Вещества
BlessYoTrap’s weed

ЖеняДжа

Peace & Jah
Исследователь натуры
Мес†ный
Добрый бро
Регистрация
18 Май 2021
Сообщения
7.062
Репутация
1.023
Реакции
11.270
Баллы
2.532
Вещества
План, трава, дурь, конопля, ганджа, драп, каннабис, маруха, анаша, растения, конопелька, зелёнка, марихуана, зеленая отрава, мэриджейн, шишка, голова, ганджубас, башатумнай, бошки, гарик, жареха, молоко и шмаль
yea seems like this. Nobody have a contact for me who are trustfully? Well i don't know what to do. Can i do something with his card to get the money back or something? so the man in the pn was the same maybe in telegram who ripped me? admins may ban him?

так, схоже на це. Ніхто не має для мене контакту, хто довіряє? Ну я не знаю що робити. Чи можу я щось зробити з його карткою, щоб повернути гроші чи щось таке? значить чоловік в пн був той самий може в телеграмі який мене порвав? адміни можуть його забанити?


sry for bad translation
Ask him about what you need, this is a trusted seller, maybe he can help u
 

Кing

from space
Мес†ный
Регистрация
25 Май 2018
Сообщения
49.855
Репутация
2.627
Реакции
39.625
Баллы
2.532
Вещества
BlessYoTrap’s weed
У когось є контакти чи магазин на субутекс? Я з іншої країни і не можу знайти свій старий контакт. я був би вдячний.

Someone have a contact or a store for subutex? i'm from a other country and can't find my old contact. i would appreciate it.
Что за subutex? Зачем это тебе?
 

ЖеняДжа

Peace & Jah
Исследователь натуры
Мес†ный
Добрый бро
Регистрация
18 Май 2021
Сообщения
7.062
Репутация
1.023
Реакции
11.270
Баллы
2.532
Вещества
План, трава, дурь, конопля, ганджа, драп, каннабис, маруха, анаша, растения, конопелька, зелёнка, марихуана, зеленая отрава, мэриджейн, шишка, голова, ганджубас, башатумнай, бошки, гарик, жареха, молоко и шмаль

zyronyy

Member
Регистрация
20 Июн 2023
Сообщения
16
Репутация
6
Реакции
20
Баллы
232
subutex is buprenorphin. i have chronic pain and in the usa its used for this too. The doctors here don't give it. Bless your Trap is out of stock. He was my old contact and a good seller. Anyone else have another contact till bless has restock? yea its my fault i was stupid to trust. But when you have pain you try all. sry for disturbing and thanks in advance
 

Кing

from space
Мес†ный
Регистрация
25 Май 2018
Сообщения
49.855
Репутация
2.627
Реакции
39.625
Баллы
2.532
Вещества
BlessYoTrap’s weed
subutex is buprenorphin. i have chronic pain and in the usa its used for this too. The doctors here don't give it. Bless your Trap is out of stock. He was my old contact and a good seller. Anyone else have another contact till bless has restock? yea its my fault i was stupid to trust. But when you have pain you try all. sry for disturbing and thanks in advance
Прискорбно видеть, как другие могут наживаться на чужой боле. Но к сожалению это не популярная позиция продаж и подсказать место для покупки сложно..
 

zyronyy

Member
Регистрация
20 Июн 2023
Сообщения
16
Репутация
6
Реакции
20
Баллы
232
i appreciate you trying to help. Thanks alot. If anyone knows someone who don't try to rip an veteran please pm me. thanks alot.
 

𝐓𝐑𝐈𝐗

𝐀𝐁𝐒𝐎𝐋𝐔𝐓𝐄 𝐑𝐄𝐀𝐋
Мес†ный
Я не отписываю трип-репорты
Регистрация
27 Фев 2021
Сообщения
5.073
Репутация
363
Реакции
5.467
Баллы
2.532
Вещества
𝐓𝐏𝐄𝟑𝐁
subutex is buprenorphin. i have chronic pain and in the usa its used for this too. The doctors here don't give it. Bless your Trap is out of stock. He was my old contact and a good seller. Anyone else have another contact till bless has restock? yea its my fault i was stupid to trust. But when you have pain you try all. sry for disturbing and thanks in advance
did you look for it on other similar forums?
 

Sepultura_North

Мес†ный
Добрый бро
Верный
Регистрация
24 Июл 2017
Сообщения
3.550
Репутация
748
Реакции
4.492
Баллы
2.532

zyronyy

Member
Регистрация
20 Июн 2023
Сообщения
16
Репутация
6
Реакции
20
Баллы
232
did you look for it on other similar forums?
i not have experience with this and i have no other forums (i just find this forum in google and 1 time got ripped hehe but i will get over this) i just came back from the us 4 weeks ago. King helped me to get a contact. I will order now there. its a vip shop from this forum. It takes time with poshta but better then nothing. If you have a contact in kiev it would be nice too. thanks in advance. This here is all new for me and before i got a prescription for chronic pain but here in kiev they don't give so now i need go illegal haha. 😞
 

ЖеняДжа

Peace & Jah
Исследователь натуры
Мес†ный
Добрый бро
Регистрация
18 Май 2021
Сообщения
7.062
Репутация
1.023
Реакции
11.270
Баллы
2.532
Вещества
План, трава, дурь, конопля, ганджа, драп, каннабис, маруха, анаша, растения, конопелька, зелёнка, марихуана, зеленая отрава, мэриджейн, шишка, голова, ганджубас, башатумнай, бошки, гарик, жареха, молоко и шмаль
i not have experience with this and i have no other forums (i just find this forum in google and 1 time got ripped hehe but i will get over this) i just came back from the us 4 weeks ago. King helped me to get a contact. I will order now there. its a vip shop from this forum. It takes time with poshta but better then nothing. If you have a contact in kiev it would be nice too. thanks in advance. This here is all new for me and before i got a prescription for chronic pain but here in kiev they don't give so now i need go illegal haha. 😞
Ask him, maybe he can help you. This is pharmacy salesman on this forum
 

Кing

from space
Мес†ный
Регистрация
25 Май 2018
Сообщения
49.855
Репутация
2.627
Реакции
39.625
Баллы
2.532
Вещества
BlessYoTrap’s weed
i not have experience with this and i have no other forums (i just find this forum in google and 1 time got ripped hehe but i will get over this) i just came back from the us 4 weeks ago. King helped me to get a contact. I will order now there. its a vip shop from this forum. It takes time with poshta but better then nothing. If you have a contact in kiev it would be nice too. thanks in advance. This here is all new for me and before i got a prescription for chronic pain but here in kiev they don't give so now i need go illegal haha. 😞
Еще вариант попробовать написать в поиске google - subutex Украина. Я вижу там есть сайты, которые продают этот препарат ( но точно ли это, я сказать достоверно не могу. отзывов покупаталей там нет)
 

Кing

from space
Мес†ный
Регистрация
25 Май 2018
Сообщения
49.855
Репутация
2.627
Реакции
39.625
Баллы
2.532
Вещества
BlessYoTrap’s weed

zyronyy

Member
Регистрация
20 Июн 2023
Сообщения
16
Репутация
6
Реакции
20
Баллы
232
i ordered there and it should come on friday. i will give review in the thread of the shop. and again thanks people and king
 

Кing

from space
Мес†ный
Регистрация
25 Май 2018
Сообщения
49.855
Репутация
2.627
Реакции
39.625
Баллы
2.532
Вещества
BlessYoTrap’s weed
Сверху Снизу