Off Willy Wonka необосновано вставив на гривні

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Emdetey@2

Member
Регистрация
22 Ноя 2018
Сообщения
11
Репутация
3
Реакции
11
Баллы
0
Тут таке діло...потрібно зясувати чия правда!! Я недавно пам'ятаю писав шо Бот залагав! Вонка все виправив красава! І я йому начав довіряти! Но два дня назад я приїхав у Львів і ввечері замовив у бота Вонки
" пунишер " все було ок, поки я неприйшов по адрессу і просто ненайшов закуп, я сразу йому написав про це но час був пізній і він переніс питання на ранок, я замовив в нього другий пунишер, но уви його тоже по локації ненайшлося про що я тоже Вонке смснул в телегу. На наступний день я зписався з ним і він заявив що віддасть тільки 1шт замість 2-х! Всьо би нічого якби я хоч шось знайшов по третьому адрессу, там приїхали з ЖЕКА і пообрізували ті гілки з яких я мав достати вкусняху((( я старався йому пояснити шо ні в одній з трьох получених локацій я нічого так і незабрав, но він нестав слухати (хоч я і маю пояснення куда воно могло подіватися, в додачу обізвав тупим, і залочив... Вот така пічальна в мене поїздка до Львова!! І справа не в грошах, а мене називають обманщиком, перед знакомими тож неудобняк, тому шо я пологався на Вонкух, а поправді нічого я ненаходив і незаберав! Willy Wonka! Якшо думаєш шо і правда я украв всі ті кругліки то я хз! Приїжай до Львова я при тобі буду заказ забирати!!! ДЯкую за увагу!! Думаю тут на сайті є люди які зможуть допомогти!!?
 

Rastoman666

Твой бро
Регистрация
9 Дек 2016
Сообщения
555
Репутация
192
Реакции
627
Баллы
0
Вещества
Шишки,Марки.
Доки в виде скриншотов где? Нече не докажешь без них
 

Melitex

Мес†ный
Регистрация
5 Ноя 2017
Сообщения
12.089
Репутация
5.520
Реакции
16.902
Баллы
2.532
Вещества
Шишкоплановые, кроме сортов L S D
Тут таке діло...потрібно зясувати чия правда!! Я недавно пам'ятаю писав шо Бот залагав! Вонка все виправив красава! І я йому начав довіряти! Но два дня назад я приїхав у Львів і ввечері замовив у бота Вонки
" пунишер " все було ок, поки я неприйшов по адрессу і просто ненайшов закуп, я сразу йому написав про це но час був пізній і він переніс питання на ранок, я замовив в нього другий пунишер, но уви його тоже по локації ненайшлося про що я тоже Вонке смснул в телегу. На наступний день я зписався з ним і він заявив що віддасть тільки 1шт замість 2-х! Всьо би нічого якби я хоч шось знайшов по третьому адрессу, там приїхали з ЖЕКА і пообрізували ті гілки з яких я мав достати вкусняху((( я старався йому пояснити шо ні в одній з трьох получених локацій я нічого так і незабрав, но він нестав слухати (хоч я і маю пояснення куда воно могло подіватися, в додачу обізвав тупим, і залочив... Вот така пічальна в мене поїздка до Львова!! І справа не в грошах, а мене називають обманщиком, перед знакомими тож неудобняк, тому шо я пологався на Вонкух, а поправді нічого я ненаходив і незаберав! Willy Wonka! Якшо думаєш шо і правда я украв всі ті кругліки то я хз! Приїжай до Львова я при тобі буду заказ забирати!!! ДЯкую за увагу!! Думаю тут на сайті є люди які зможуть допомогти!!?

Будем смотреть переписку
 

Emdetey@2

Member
Регистрация
22 Ноя 2018
Сообщения
11
Репутация
3
Реакции
11
Баллы
0
Извините что запутано, неудобно с двох тел это делать...
 

Emdetey@2

Member
Регистрация
22 Ноя 2018
Сообщения
11
Репутация
3
Реакции
11
Баллы
0
Хух...! Походу все відправив, пару повідомлень я з переписки видалив коли остиг може вони в Вонка є! Там нічого важливого посуті небуло...
 

Emdetey@2

Member
Регистрация
22 Ноя 2018
Сообщения
11
Репутация
3
Реакции
11
Баллы
0
Тел старенький та і инет ненайшвидший тому перепрошую за якість фото, повідомлень і так далі...я старався зробити аби можна було зрозуміти((((
 

Lady Rastafara

Хуйлуша
Banned
Чайка ♿
КИДАЛА
Регистрация
17 Окт 2015
Сообщения
2.628
Репутация
3.610
Реакции
6.340
Баллы
2.543
Вещества
Шишки

Emdetey@2

Member
Регистрация
22 Ноя 2018
Сообщения
11
Репутация
3
Реакции
11
Баллы
0
А як приглашати?? Я вроді написав до нього шо є проблемка, но хз допоможе чи не!!
 

GREEN DREAM

Богиня разрушитель
Мес†ный
Регистрация
12 Мар 2018
Сообщения
1.345
Репутация
1.838
Реакции
2.710
Баллы
2.532
Вещества
THC, грибы, lsd25 , Кокос

Melitex

Мес†ный
Регистрация
5 Ноя 2017
Сообщения
12.089
Репутация
5.520
Реакции
16.902
Баллы
2.532
Вещества
Шишкоплановые, кроме сортов L S D
А как если бот его заблокировал, вот сколько говорю не берите у ботов, пиши ему в л/с на форуме
 

Svarog

Каждый раб мечтает о собственных рабах
Мес†ный
Регистрация
16 Июл 2018
Сообщения
1.366
Репутация
862
Реакции
1.975
Баллы
2.532
ахахахах, не знаю почему но угарнул люто с этого арбитража___))))
 

Кот Бегемот

Чуть помедленнее кони, чуть помедленнее...
Мес†ный
Регистрация
4 Окт 2018
Сообщения
6.700
Репутация
2.593
Реакции
9.611
Баллы
2.532
Когда это было))
 

Кот Бегемот

Чуть помедленнее кони, чуть помедленнее...
Мес†ный
Регистрация
4 Окт 2018
Сообщения
6.700
Репутация
2.593
Реакции
9.611
Баллы
2.532
Шо вставив то вставив)
 

SHFRNK

ズ工丂工ズ✝️
Регистрация
24 Май 2018
Сообщения
491
Репутация
992
Реакции
1.122
Баллы
0
Вещества
♻️ᗯEEᗪ♻️
Я у тебя одолжил название темы, не смог удержаться
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху Снизу