🍀 Акція «НЕХАЙ РОСТЕ УКРАЇНА»🍀

Песс - Дюк

Да я грибник честно...
Регистрация
11 Мар 2023
Сообщения
4.752
Репутация
212
Реакции
4.497
Баллы
2.532
Откуда инфа?
Нашел автоцветы LSД только у Barney farms.
Для начинающих, сначала семку надо прорастить, а уже потом в землю.
99% всхожести имеет способ, на 2 часа кладём семку в воду, комнатной температуры, далее губку для посуды режем на 2 части, смачиваем обильно и отжимаем чтоб не капало. Кладем семку меж 2х половинок губки и стягиваем их не сильно резинкой.
Потом этот бутерброд кладём в полиэт.мешочек и выдыхаем в него.
Закручиваем мешок чтоб не сохло и оставляем в комнате, в темном месте на сутки. Открываем, смотрим - показался корешок, садим в землю. Главное не проспать, иначе корень вростает в губку.
Семена в сухом месте и низкой температуре(холодильнике) сохраняют всхожесть до 5 лет.
Ні я такого сайту незнаю
 

• k s u •

Лютый Исследователь
Исследователь Эйфории
Мес†ная
Sister
Регистрация
19 Мар 2018
Сообщения
11.065
Репутация
4.553
Реакции
15.693
Баллы
2.532
Вещества
☘️
Досить саджати людей - саджаємо канабіс 💚🤙

Суть акції полягає в тому, щоб засіяти Україну коноплями, таким чином привертаючи увагу населення до проблеми легалізації канабісу.

Кожному, хто хоче приєднатися, видадуть по 5 сортових насінь авто феменізованого ЛCД безкоштовно!

22.04.2023 відбудеться відправка насіннь! Встигніть записатись!


ОТРИМАТИ НАСІННЯ:

❗Це форма яку треба заповнити, щоб отримати насіння. Кожному видається 5шт тгк авто фем Марки. Якщо вам обіцяли 10, відправляйте свій телеграм у формі, та поясніть це у коментарі.

❤Засіємо Україну.

(Обов'язково після отримання насіння - його треба проростити. Покласти у воду на 24 години, або у ватний диск на 24 години, після цього можна саджати у землю.)

🌿Посадивши насіння на вулиці (клумби, парки, поля, поліцейські участки - відправляйте нам фотографію і зможете отримати бонусне насіння)

Люди з Києва та Львова можуть отримати насіння у magaz420 🫶

вулиця Золотоворітська, 6а - КИЇВ
Театральна 12 (вхід з Площі ринок 29, в арку) - ЛЬВІВ
«Громадські активісти за участі ГО "Українська конопляна асоціація" та співробітники багатьох магазинів пов'язаних з канна-індустрією в квітні 2023 року почали збирати команду для того, щоб провести мирну акцію, мета якої припинити стигматизацію канабісу, та дати зрозуміти людям, що його треба декриміналізувати. 20 квітня 2023 року вони почали рекламну компанію і безкоштовну відсилку насіння конопель усім бажаючим. Їх спонсорами виступають найбільші магазини по продажу насіння в Україні (наприклад ErrorSeeds). Активісти почали висіювати насіння в усіх регіонах України. Особливо вони активно роблять це у публічних місцях. Їх ідеї у більшості пов'язані з легалізацією медичного канабісу, але також і рекреаційного.»

При відправці посилки організація не вказуєщо це насіння коноплі. Усі особисті дані надійно шифруются.

Насіння конопель не належать до наркотичних речовин, т.я. не містять ТГК і можуть вільно купуватись у всіх країнах .🌿
Взяти ватний диск, намочити водою та покласти в нього насіння на 24 години.

Потім просто висадити пророщене насіння в землю на глибину 3-5мм. Бажано на сонячному місці, помітному для людей, які гуляють по вулицях (газони, клумби, парки та сквери тощо).

Краще полити землю після висадки звичайною водою.

Якщо є бажання, можна купити ґрунт 5,5-6,5PH замість землі з вулиці, висадити пророщене насіння в нього (наприклад, у паперову склянку з-під кави), дочекатися другої пари листочків і потім пересадити разом із землею на постійне місце, полити після пересадки.

Ви можете вже приєднуватися та висіювати насіння, яке маєте. Або замовляти з ОЛХ насіння технічної коноплі, яке коштує дуже доступно, але також підходить під ідеї акції. 👍



ОТРИМАТИ НАСІННЯ:

❗Це форма яку треба заповнити, щоб отримати насіння. Кожному видається 5шт тгк авто фем Марки. Якщо вам обіцяли 10, відправляйте свій телеграм у формі, та поясніть це у коментарі.

❤Засіємо Україну.

(Обов'язково після отримання насіння - його треба проростити. Покласти у воду на 24 години, або у ватний диск на 24 години, після цього можна саджати у землю.)

🌿Посадивши насіння на вулиці (клумби, парки, поля, поліцейські участки - відправляйте нам фотографію і зможете отримати бонусне насіння)

Люди з Києва та Львова можуть отримати насіння у magaz420 🫶

вулиця Золотоворітська, 6а - КИЇВ
Театральна 12 (вхід з Площі ринок 29, в арку) - ЛЬВІВ

КАНАЛ АКЦІЇ:
Привет.круто!!!у меня есть где посадить .теплица есть.как получить зернышко?
 

sanmira

Brujo
Регистрация
15 Апр 2023
Сообщения
99
Репутация
23
Реакции
185
Баллы
532
Вещества
Природа
Бро, ось скажи мені ти коли їх саджаєш ти зними нянчишся?
Ну по своему конечно, при проращивании вода кипячёная, при посадке в землю ее надо взрыхлить, пролить до легковлажной и ямка не более пол сантиметра. Все это накрываю банкой, чтоб земля не сохла.
А потом можно забыть дня на 4. Увлажняю только землю пульвером.
Если семка стоят 5-7 евро, то лучше чтоб взошла.
 

Песс - Дюк

Да я грибник честно...
Регистрация
11 Мар 2023
Сообщения
4.752
Репутация
212
Реакции
4.497
Баллы
2.532
И ещё одна хитрость - время цветения это не время до харва. Сначала Вега дней так 20, потом предцвет неделю, и уже потом начинает цвести.
Дивись бро, я хотів під бадьорети людей котрі будуть в перше саджати, а ти вже начинаєш грузити це перше)
Друге. Не ускладнюй процес, хто захоче той чекне конопедію там все від "А" до "Я"
І в трете. Не забувай що Марки декілька видів як наприклад сілвер і голд. То що ти розповів як пророщувати це тобі великий +.
Я описав бюджетну версію бо тут нам голд ніхто просто так не дасть, сам розумієш 😅😉 і то я ще не впевнений що це сорт іменно цей😅👌
 

sanmira

Brujo
Регистрация
15 Апр 2023
Сообщения
99
Репутация
23
Реакции
185
Баллы
532
Вещества
Природа
Все правильно, не хотел обидеть вопросом, просто не могу найти у нас именно Авто данного сорта.
 

Песс - Дюк

Да я грибник честно...
Регистрация
11 Мар 2023
Сообщения
4.752
Репутация
212
Реакции
4.497
Баллы
2.532
Та все норм бро) образ немає)) я розумію що хочеться по балакать на такі теми)))
 

Lena Ly

I 💚 GSU
Мес†ная
Support
Sister
Регистрация
19 Фев 2021
Сообщения
4.783
Репутация
4.338
Реакции
9.431
Баллы
2.563
Досить саджати людей - саджаємо канабіс 💚🤙

Привет.круто!!!у меня есть где посадить .теплица есть.как получить зернышко?
5 зернышек дадут) в первом сообщении темы есть ссылка на заявку ☺️
 

Lena Ly

I 💚 GSU
Мес†ная
Support
Sister
Регистрация
19 Фев 2021
Сообщения
4.783
Репутация
4.338
Реакции
9.431
Баллы
2.563
Хочу напомнить:
я сюда выложила этот пост для того, что бы поддержать акцию, а не разорить сидбанк по приколу


Наша задача прорастить зернышка на ватном диске и высадить на улице в публичном месте.

Это ж не для себя семена, а во имя великого легалайза)

Или хотя бы замените на 5 зернышек дички, суть ведь именно в высадке на улице, сорт особо значения не имеет

Верю в порядочность растаманов 💚
 
Сверху Снизу